Individuální přístup - Konzultace a posouzení vybraného topidla pro váš interiér ZDARMA.

OFYR Island Pro

Kód: 2819/OI- 2819/OI-2 2819/OI-3 2819/OI-4 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Ofyr
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
OI PRO 2
99 490 Kč 103 590 Kč 106 390 Kč 110 490 Kč od 99 490 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grilovací ostrůvek s ocelovým grilovacím plátem v barvě kortenové oceli nebo v černé je opatřen širokou podstavou, kolečky pro snadnější přemístění, topeništěm, velkým pečícím plátem, pracovní plochou z teakového dřeva (nutno chránit před vlivy počasí) nebo z tmavě šedé keramiky (povětrnostní podmínky nevadí) a odkládací plochou na pracovní nástroje. Toto velkorysé a nádherné grilovací ohniště budou ozdobou Vaší zahrady i každého společného setkání s rodinou či přáteli a poskytne Vám ten nejlepší kulinářský zážitek díky velké plotně, na které můžete nachystat jídlo až pro 10 osob najednou.

MATERIÁL:

Základna: kortenová nebo černá ocel
Plát: černá ocel
Pracovní plocha: teakové dřevo nebo tmavě šedá keramika

TECHNICKÉ PARAMETRY:

základna                                      65x135x73 cm
topeniště                                     Ø95x29 cm
plát                                               Ø98x1,2 cm
otvor v plátu                                Ø50x1,2 cm
šíře plátu                                      24x1,2 cm
pracovní plocha                          50x65x10 cm
odkladná plocha                         65x10x10 cm
celková hmotnost                       167 kg
police na dřevo                            ± 0,4 m3

Venkovní ohniště OFYR se vyznačuje především velkou ocelovou plotnou. Ta se ohněm rozpálí a vy můžete začít čarovat s vašimi pokrmy a užít si zcela netradiční a přitom velmi efektivní grilování kolem kulatého grilu společně se svými blízkými. Ohniště OFYR díky ohni plápolajícímu v jeho středu krásně hřeje, takže najde využití během celé sezóny. S OFYREM jde skutečně o mimořádný společenský způsob venkovního vaření a grilování. 

 

 

Připravte se na netradiční zážitek doslova během několika minut. Stačí zapálit oheň a zábava může začít. Péct, grilovat, opékat, ohřívat, smažit, vařit... je pouze na vaší fantazii, do jakého způsobu přípravy pokrmů se s Ofyrem pustíte. Maso, zelenina, pečivo, sladké pokrmy... To vše můžete nachystat na velkém ocelovém plátu, který vám dovolí chystat několik pokrmů zároveň. Pro své přátele nachystáte během pár minut několika chodovou večeři včetně přílohy a dezertu. 

 

 

S OFYREM vytvoříte originální a přesto velmi tradiční venkovní prostor, neboť kolem ohně se lidé rádi shromažďovali od nepaměti. A pokud toto setkání doplníte voňavou přípravou pokrmů, na kterých si během pár minut pochutnáte, zážitek bude dokonalý!

A navíc! OFYR je kruhový, takže si už nemusíte dělat starosti se zasedacím pořádkem. :-)

 

 

Široká řada příslušenství vám zjednoduší vaření, uspořádání prostoru vaší venkovní kuchyně i skladování dřeva. Takže spoustu krásných zážitků a dobrou chuť!!!