Individuální přístup - Konzultace a posouzení vybraného topidla pro váš interiér ZDARMA.

HEARTHSTONE - litinová ohniště

TRADICE
Již od roku 1960 vyrábíme ve městě Santander na severu Španělska výrobky z té nejlepší litiny. Za více než padesát let jsme vybudovali pět výrobních závodů v Evropě i Americe a komponenty našich krbů a zahradních ohnišť odléváme ve vlastní slévárně.

LITINA
Jsme přesvědčeni, že litina je tím správným materiálem pro výrobu venkovních krbů a ohnišť. Litina má jako materiál spoustu výhod a užitných vlastností. Je extrémně odolná vůči korozi a tepelnému namáhaní. Snadno absorbuje teplo, které pak rovnoměrně vydává, což je i jedna z hlavních výhod pro přípravu jídel na litině. Produkty z litiny vynikají dlouhodobou životností a vydrží tak sloužit celým generacím.

KRÁSNÉ HOŘENÍ A TEPLO OHNĚ BEZ KOUŘE
Robustní litinové ohniště Hearthstone dokáže akumulovat velké množství tepelné energie, a to díky více než 100 kg litiny, která byla pro jeho výrobu použita. Díky ohništi a masivnímu litinovému roštu má oheň dostatek vzduchu a skvělé podmínky pro krásné hoření. Pokud navíc použijete suché dřevo, vyhnete se nepříjemnému kouře z ohniště. Ani na chvilku tak nebudete chtít od ohně odejít!

OPRAVDOVÉ VAŘENÍ A GRILOVÁNÍ
Hearthstone není jen ohniště, ale můžete si na něm připravit spoustu chutných jídel. Prostorné vařící plochy jsou rozděleny z poloviny na rošt, z druhé poloviny na litinové tály – takzvané planchy. Obě tyto plochy jsou upraveny speciální glazurou, která je vhodná na přípravu jídla.

JEDINEČNÉ CHVÍLE S RODINOU A PŘÁTELI
Rádi vaříte a trávíte čas se svými nejbližšími? Ohniště Hearthstone je pro tyto příležitosti ideální. Vytvoří dokonalou a příjemnou atmosféru na vaší párty. Stoupnout si dokola kolem ohniště, společně vařit, ochutnávat, povídat si a užít si společné chvíle. Průměr ohniště je 1 metr a to už je dost místa pro spoustu skvělých jídel a kamarádů!

PRO DALŠÍ GENERACE
Masivní litina sama o sobě garantuje, že vaše ohniště bude sloužit dobře ještě vašim vnoučatům. Litina totiž hloubkově nerezaví a přetrvá tak po generace. Tím jsme si jistí a na litinový Hearthstone dostanete záruku 10 let!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení