Individuální přístup - Konzultace a posouzení vybraného topidla pro váš interiér ZDARMA.

Ofyr tablo

Kód: 2891
Neohodnoceno
Značka: Ofyr
9 990 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylový OFYR Tabl’O vám zaručí skvělý večer bez starostí. Tím, že máte vařicí jednotku hned u stolu, můžete jídlo snadno připravovat společně s přáteli a rodinou. Užívejte si vůni, chuť a krásnou atmosféru výjimečného venkovního vaření na kokosových briketách, ať už připravujete zeleninu, ryby nebo maso.

Jednou z nejlepších vlastností grilu OFYR Tabl’O je rychlý čas nahřívání. Quick Starter, rychlý spouštěč s dvojitou stěnou, který je součástí produktu OFYR Tabl’O, vám zaručí, že budete moci začít vařit za pouhých 15-20 minut. A tak si můžete vaření užít ve chvilce!

Ke grilu Tabl’O jsou ideální kokosové brikety OFYR. Jejich použití je výjimečně efektivní: skvěle hřejí, pomalu hoří (2 až 3 hodiny) a vytváří minimum kouře, pachu i odpadu. Jsou kompaktní a 100% udržitelné, neboť se vyrábí ze zbytků kokosů. V kombinaci se spouštěčem OFYR Quick Starter je Tabl’O připraven k použití téměř okamžitě!

V balení s grilem OFYR Tabl’O je také nástroj The Tool, který se používá k regulaci proudění vzduchu. Otočením vnitřní nádoby můžete otevírat nebo zavírat vzduchové ventily a tak ovládat teplo podle potřeby. Kromě toho jej můžete použít k posunutí vařicí desky. Tak tomu se říká praktický nástroj!

Venkovní ohniště OFYR se vyznačuje především velkou ocelovou plotnou. Ta se ohněm rozpálí a vy můžete začít čarovat s vašimi pokrmy a užít si zcela netradiční a přitom velmi efektivní grilování kolem kulatého grilu společně se svými blízkými. Ohniště OFYR díky ohni plápolajícímu v jeho středu krásně hřeje, takže najde využití během celé sezóny. S OFYREM jde skutečně o mimořádný společenský způsob venkovního vaření a grilování. 

 

 

Připravte se na netradiční zážitek doslova během několika minut. Stačí zapálit oheň a zábava může začít. Péct, grilovat, opékat, ohřívat, smažit, vařit... je pouze na vaší fantazii, do jakého způsobu přípravy pokrmů se s Ofyrem pustíte. Maso, zelenina, pečivo, sladké pokrmy... To vše můžete nachystat na velkém ocelovém plátu, který vám dovolí chystat několik pokrmů zároveň. Pro své přátele nachystáte během pár minut několika chodovou večeři včetně přílohy a dezertu. 

 

 

S OFYREM vytvoříte originální a přesto velmi tradiční venkovní prostor, neboť kolem ohně se lidé rádi shromažďovali od nepaměti. A pokud toto setkání doplníte voňavou přípravou pokrmů, na kterých si během pár minut pochutnáte, zážitek bude dokonalý!

A navíc! OFYR je kruhový, takže si už nemusíte dělat starosti se zasedacím pořádkem. :-)

 

 

Široká řada příslušenství vám zjednoduší vaření, uspořádání prostoru vaší venkovní kuchyně i skladování dřeva. Takže spoustu krásných zážitků a dobrou chuť!!!