Individuální přístup - Konzultace a posouzení vybraného topidla pro váš interiér ZDARMA.

Wanders - závěsná kamna Platane Wall Concrete

Kód: 711
Neohodnoceno
Značka: Wanders
103 000 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsná krbová kamna Platane Wall Concrete jsou nová krbová kamna od holandského výrobce Wanders s rohovým prosklením v obkladu z akumulačního žárobetonu. Dvířka tvořící rohové prosklení mají žáruvzdorné sklo z ohýbaného skla bez rámečku, což umožňuje nerušený pohled na tančící plameny ze všech stran místnosti.

Spalovací komora je z velmi odolného žárobetonu, který dokonale chrání spalovací komoru a protože je komora bezroštová, spalování je doslova dokonalé!

PŘEDNOSTI KAMEN PLATANE WALL CONCRETE:

  • akumulační betonový obklad
  • bez-roštové spalování
  • speciální žárobetonová vyzdívka
  • velké rohové prosklení
  • samouzavírací dvířka + neviditelná klička
  • externí přívod vzduchu
  • spalování dřevoplynů
  • celolitinová dvířka

TECHNICKÁ PARAMETRY:

Energetická náročnost: A
Nominální výkon: 6,7 kW
Rozsah výkonu: 3 - 10 kW
Vytápěcí schopnost: 60 - 200 m3
Účinnost: 77 %
Rozměr - V x Š x H: 785 x 661 x 590 mm
Ø kouřovodu: 150 mm
Barva: černo šedá
Horní připojení kouřovodu: ano
Vzdálenost od středu horního vývodu po zadní okraj kamen: 196,7 mm
Zadní připojení kouřovodu: ne
Externí přívod vzduchu: ano
Ø trubky externího přívodu vzduchu: 80 mm
Vzdálenost od země po střed trubky ext. přívodu vzduchu (zadní napojení): 114,9 mm
Vzdálenost od zadní hrany kamen po střed trubky ext. přívodu vzduchu (spodní napojení): 158,5 mm
Netto váha (bez balení): 175 kg
Brutto váha (s balením): 190 kg
Vzdálenost od hořlavých materiálů za kamny: 100 mm
Vzdálenost od hořlavých materiálů z boku kamen: 500 mm
Vzdálenost od nábytku: 1300 mm
Palivo: dřevo, ekobrikety ano
Max. délka polena: 30 cm

Wanders fires & stoves vyrábí kamna již více než 40 let a během této doby získal bohaté znalosti a zkušenosti, aby zajistil, že jeho kamna jsou snadno ovladatelná a zároveň té nejvyšší kvality. Od návrhu až po montáž, to vše probíhá v naší vlastní továrně v Netterdenu, kde se používají jen ty nejlepší materiály. Tato webová stránka vám dá představu o všech našich kamnech na dřevo a plyn. Ať už dáváte přednost moderním, nebo tradičním kamnům, Wanders fires & stoves vám nabízí vkusné zařízení, které přináší nový život do každého obývacího pokoje.

Výběrem od Wanders fires & stoves  budete mít kamna šetrné k životnímu prostředí, které dokonale splňují přísné německé a evropské normy. Všechna naše krbová kamna mají vysoký výkon a nízké emise CO2 a navíc pomocí spalování kouřových plynů zajišťují vysokou účinnost a lepší spalování.

Plynová řada obsahuje produkt s otevřeným a vyváženým odtahem spalin. Vše dodávané s dálkovým ovládáním, díky kterému se užívání těchto kamen velice zpříjemňuje. Plameny našich plynových kamen připomínají oheň založený na klasickém dřevě, ale bez nutnosti přikládání dřeva.

Solidní a dynamická rodinná firma se sídlem v nizozemském "Achterhoek", s více než čtyřiceti lety zkušeností v mnoha oblastech, od kovových výrobků po vysoce kvalitní krbová kamna.

Wanders začal v roce 1968 jako kovozpracující továrna. Brzy ovšem přišla specializace v oblasti výroby krbů a kamen.

Nyní, po více než čtyřiceti lety je Wanders fires & stoves moderně vybavená firma se 40-ti zaměstnanci a rostoucím podílu na tuzemském i zahraničním trhu. Výzkumu a vývoji byla dána vždy vysoká priorita. Z tohoto důvodu má Wanders rozsáhlý program “high-tech“ kamen a krbů, které všechny splňují nejvyšší mezinárodní standardy kvality.

V prvních letech byl kladen důraz na holandský a německý trh. Nicméně v uplynulých letech jsme zaznamenali výrazný růst exportu.

Wanders je členem skupiny, která mimo jiné vyrábí mobilní chaty a chalupy Wanders, vlastní společnost Staalbouw VELP (výroba  systémových konzolových regálů) a také továrnu Helmes-Wellink (výroba provazů a lan).