Individuální přístup - Konzultace a posouzení vybraného topidla pro váš interiér ZDARMA.

OFYR Classic Storage 85-100

Kód: 1257/BLA 1257/COR Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Ofyr
55 190 Kč 51 290 Kč od 51 290 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

OFYR Classic Storage

Spojuje v sobě všechen styl a jednoduchost prvků OFYR a navíc má integrovanou přihrádku na skladování dřeva. Spojuje v sobě všechen styl a jednoduchost prvků OFYR a navíc nabízí ve svém podstavci prostor pro uložení dřeva. Je dostupný v rozměrech 85 cm a 100 cm. OFYR Classic Storage vypadá skvěle sám o sobě nebo v kombinaci s jinými prvky OFYR, jako je např. Butcher Block.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Materiál: kortenová ocel, černá ocel
Plotna: černá ocel
Rozměr základny: 45x45x78 cm
Ohniště: Ø82x23,5 cm
Plotna: Ø85x1,2 cm
Otvor v plotně: Ø40x1,2 cm
3ířka plotny 22,5x1,2 cm
Hmotnost:
základna 36 kg, ohniště 16 kg, plotna 44 kg
Celková hmotnost: 96 kg

Venkovní ohniště OFYR se vyznačuje především velkou ocelovou plotnou. Ta se ohněm rozpálí a vy můžete začít čarovat s vašimi pokrmy a užít si zcela netradiční a přitom velmi efektivní grilování kolem kulatého grilu společně se svými blízkými. Ohniště OFYR díky ohni plápolajícímu v jeho středu krásně hřeje, takže najde využití během celé sezóny. S OFYREM jde skutečně o mimořádný společenský způsob venkovního vaření a grilování. 

 

 

Připravte se na netradiční zážitek doslova během několika minut. Stačí zapálit oheň a zábava může začít. Péct, grilovat, opékat, ohřívat, smažit, vařit... je pouze na vaší fantazii, do jakého způsobu přípravy pokrmů se s Ofyrem pustíte. Maso, zelenina, pečivo, sladké pokrmy... To vše můžete nachystat na velkém ocelovém plátu, který vám dovolí chystat několik pokrmů zároveň. Pro své přátele nachystáte během pár minut několika chodovou večeři včetně přílohy a dezertu. 

 

 

S OFYREM vytvoříte originální a přesto velmi tradiční venkovní prostor, neboť kolem ohně se lidé rádi shromažďovali od nepaměti. A pokud toto setkání doplníte voňavou přípravou pokrmů, na kterých si během pár minut pochutnáte, zážitek bude dokonalý!

A navíc! OFYR je kruhový, takže si už nemusíte dělat starosti se zasedacím pořádkem. :-)

 

 

Široká řada příslušenství vám zjednoduší vaření, uspořádání prostoru vaší venkovní kuchyně i skladování dřeva. Takže spoustu krásných zážitků a dobrou chuť!!!