Individuální přístup - Konzultace a posouzení vybraného topidla pro váš interiér ZDARMA.

Nordica Extraflame Lucia peletová krbová kamna

Kód: 1203/BIL 1203/BOR 1203/TOR Zvolte variantu
Novinka
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
Lucia Plus BI RGB HR
101 430 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEPLOVZDUŠNÁ KRBOVÁ KAMNA NA PELETY.

CHARAKTERISTIKA KAMEN: • Kachlový obklad ve třech barevných odstínech • Hermeticky uitěsněný zásobník na pelety • Foukání tepla do místnosti (distribuční ventilátor s hm. průtokem 400 m3/h) • Nový dotykový dálkový ovladač (IR) s podsvíceným displejem • Nový ovládací displej s integrovanou Wi-Fi sítí • Trubkový teplovzdušný výměník tepla • Dvířka, rošt a topeniště z litiny • Odnímatelný popelník • Termostat - možnost nastavení funkce "komfort" s automatickou modulací • bezpečnostní (diferenciální) systém ve spalovací komoře

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Způsob vytápění
teplovzdušné
Rozsah výkonu
3,6 - 12,1 kW
Nominální výkon
8 kW
Vytápěcí schopnost
50 - 347 m3
Účinnost
92,5 %
Rozměr - V x Š x H
1097x556x597 mm
Ø kouřovodu
80 mm
Externí přívod vzduchu
Ano
Plotýnka
Ne
Trouba
Ne
Obklad
keramika
Barva
Bordó Bílá Tortora
Ventilátor
ano
Barevné provedení
bordó, bílá, tortora
Horní připojení kouřovodu
Ne
Zadní připojení kouřovodu
Ano
Vzdálenost od země do středu zadního vývodu kouřovodu
437 mm
Ø trubky externího přívodu vzduchu
48 mm
Netto váha (bez balení)
181 kg
Brutto váha (s balením)
191 kg
Pro palivo
Pelety
Spotřeba paliva
0,8 - 2,8 kg
Kapacita zásobníku na pelety
27 kg

La Nordica-Extraflame Group je tradiční a dlouholetý italský výrobce krbových kamen, krbových vložek a sporáků s produkcí 170 tisíc spotřebičů ročně, což z této společnosti dělá jednoho z největších evropských výrobců. Společnost si v průběhu let získala významný podíl na trhu a nyní prodává své produkty do více jak 40 zemích po celém světě včetně Asie, či Severní a jižní Ameriky.

La Nordica-Extraflame vyrábí moderní, klasické a rustikální styly krbových kamen, krbů a sporáků na dřevo, kamna a krbové vložky na pelety včetně hybridů (kamna na dřevo i pelety) a v neposlední řadě také kotle. V nabídce jsou kromě teplovzdušných spotřebičů i spotřebiče teplovodní s výměníkem pro ohřev rozvod teplé vody.

La Nordica-Extraflame je lídrem v oblasti spalování dřeva i pelet v topných zařízeních a může se pochlubit vynikající pověstí díky neustálému vývoji nových řešení pro dnešní stále náročnější požadavky. La Nordica-Extraflame klade důraz na detail a vysokou kvalitu, což jí vytváří velmi dobrou pověst. Kontinuální a všestranný vzdělávací a profesní rozvoj společnosti v nejnovějších technologiích a systémech zaručuje perfektní a plně profesionální proškolení prodejců této značky v každé zemi a zajišťuje tak 100% servis pro zákazníky.