Individuální přístup - Konzultace a posouzení vybraného topidla pro váš interiér ZDARMA.

Nordica Extraflame Annabella krbová kamna na pelety

Kód: 1227/BIL 1227/BOR 1227/CER Zvolte variantu
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
Annabella BI
91 180 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Způsob vytápění
teplovzdušné
Nominální výkon
2,4 - 8,0 kW
Účinnost
90 %
Rozměr - V x Š x H
1078x703x320 mm
Ø kouřovodu
80 mm
Externí přívod vzduchu
Ano
Plotýnka
Ne
Trouba
Ne
Barva
Bordó Bílá Černá
Ventilátor
ano
Horní připojení kouřovodu
Ano
Zadní připojení kouřovodu
Ano
Netto váha (bez balení)
136 kg
Brutto váha (s balením)
146 kg
Pro palivo
Pelety
Spotřeba paliva
0,6 - 1,8 kg
Kapacita zásobníku na pelety
14 kg

La Nordica-Extraflame Group je tradiční a dlouholetý italský výrobce krbových kamen, krbových vložek a sporáků s produkcí 170 tisíc spotřebičů ročně, což z této společnosti dělá jednoho z největších evropských výrobců. Společnost si v průběhu let získala významný podíl na trhu a nyní prodává své produkty do více jak 40 zemích po celém světě včetně Asie, či Severní a jižní Ameriky.

La Nordica-Extraflame vyrábí moderní, klasické a rustikální styly krbových kamen, krbů a sporáků na dřevo, kamna a krbové vložky na pelety včetně hybridů (kamna na dřevo i pelety) a v neposlední řadě také kotle. V nabídce jsou kromě teplovzdušných spotřebičů i spotřebiče teplovodní s výměníkem pro ohřev rozvod teplé vody.

La Nordica-Extraflame je lídrem v oblasti spalování dřeva i pelet v topných zařízeních a může se pochlubit vynikající pověstí díky neustálému vývoji nových řešení pro dnešní stále náročnější požadavky. La Nordica-Extraflame klade důraz na detail a vysokou kvalitu, což jí vytváří velmi dobrou pověst. Kontinuální a všestranný vzdělávací a profesní rozvoj společnosti v nejnovějších technologiích a systémech zaručuje perfektní a plně profesionální proškolení prodejců této značky v každé zemi a zajišťuje tak 100% servis pro zákazníky.