Individuální přístup - Konzultace a posouzení vybraného topidla pro váš interiér ZDARMA.

AMPHORA ready s kolečky - zahradní pec na dřevo

Kód: 2699
Neohodnoceno
Značka: Amphora
78 500 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plápolající oheň, vůně dřeva a čerstvě upečeného chleba či šťavnatého steaku – to může být vaše každodenní realita. V našich zahradních pecích si snadno připravíte nejen perfektně propečený steak, ale i pravou italskou pizzu, domácí chléb s křupavou kůrkou a spoustu dalších vynikajících pochoutek. Tradiční pečení v peci za zvuků praskajícího ohně vás chytne za srdce.Ať už toužíte po romantických večerech, luxusních gastronomických zážitcích či idylických rodinných obědech, zahradní pec Amphora vám to dopřeje.

Krásně propečené, přesto zdravé

Jídlo z našich zahradních pecí se nepřepaluje jako na grilu. Je připravované pouze účinkem horkého vzduchu, který se akumuluje a poté sálá uvnitř těla pece. Díky tomu připravíte nejen zdravé chutné pokrmy, ale navíc pec rozpálíte s minimem dřeva. Naše zahradní pec skvěle udržuje teplo, takže v ní můžete péct celý den či noc bez častého přikládání.

Každý kus je originál

Pece jsou výsledkem dlouhého vývoje, testování a zkušeností firmy LAC, která se už přes 20 let věnuje výrobě pecí a žárobetonu. Za zlomek ceny vám tady nabízíme výrobek z materiálu, který používají přední evropské společnosti působící v různých odvětvích průmyslu. Výrobek, kterému se jen těžko mohou vyrovnat zahradní krby a pizza pece postavené svépomocí anebo sériově vyráběné polotovary. Naše zahradní pece jsou dokonce i ručně glazované, takže každá má jedinečnou barevnou strukturu i odstín.

Čerstvý chleba či křupavá kachna ze zahradní pece i v zimě? Proč ne!

Díky unikátní kvalitě materiálu odolají naše zahradní pece i mechanickému namáhání a velkým teplotním změnám. Na rozdíl od konkurenčních výrobků je nezaskočí ani mráz. Bez obav z poškození pece si můžete upéct čerstvý pecen chleba anebo šťavnatý steak s jedinečným nádechem vůně dřeva i v zimních měsících. To jsme vám schopní nabídnout jen my.

A stejně tak 4letou záruku.

Základní stavebnici postavíte za 15 minut. Díky systému zámků do sebe díly žárobetonu lehce zapadnou bez nutnosti použití spojovacích materiálů. Pec je určena k obestavbě.

Každá pec je ručně glazovaná, což dává ještě více vyniknout její kráse. Díky tomu má také každá pec jinou barevnou strukturu a odstín.

Varianta obsahuje

 • Segmenty žárobetonových tvarovek (11 ks)
 • Kovová dvířka s regulací
 • Keramická izolační biorohož
 • Reflexní alu fólie
 • Silikon
 • Tmel
 • Korpus z glazovaného izolačního betonu (4 ks)
 • Teploměr se spodním stonkem (450°C)
 • Základní díl komínu s klapkou
 • Stojan
 • Kolečka (2x pevná, 2x otočná s brzdou)

Začněte péct hned s variantou Ready. Oproti variantě Plus obsahuje navíc robustní stojan, který nabízí praktické odkládací plochy pro přípravu jídla, umístění příslušenství nebo zásobu dřeva.

Pozor, varianta neobsahuje potřebnou komínovou rouru a stříšku.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

šířka           917mm

výška          1527mm

hloubka       1296mm

hmotnost     356kg

Nákres s rozměry: http://amphora-lac.com/zahradni-pece/file/rozmery-ready.pdf

Vnitřní rozměr pece: http://amphora-lac.com/zahradni-pece/file/rozmery-basic.pdf

BARVA:

V základní sestavě je naše pec glazována leskle hnědou polokrycí glazurou, která zvýrazňuje texturu materiálu. Na základě přání našich zákazníků, kteří projevili zájem o jiné barevné varianty glazované pece, nyní poskytujeme možnost vybrat si pec s odlišnou barvou glazury. Jako první alternativu ke klasické hnědé barvě Vám nyní za příplatek nabízíme pec s matně šedou glazurou.

CENY:

ŠEDÉ GLAZOVÁNÍ PORTÁLU PECE AMPHORA BASIC

Cena:
550 Kč bez DPH
666 Kč vč. DPH

ŠEDÉ GLAZOVÁNÍ PECE AMPHORA PLUS ČI READY

Cena:
1 200 Kč bez DPH
1 452 Kč vč. DPH

Doplňkové parametry

Kategorie: Pece na pizzu
Záruka: 4 roky
Hmotnost: 356 kg