Individuální přístup - Konzultace a posouzení vybraného topidla pro váš interiér ZDARMA.

AMPHORA basic - zahradní pec na dřevo

Kód: 2687
Neohodnoceno
Značka: Amphora
36 500 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plápolající oheň, vůně dřeva a čerstvě upečeného chleba či šťavnatého steaku – to může být vaše každodenní realita. V našich zahradních pecích si snadno připravíte nejen perfektně propečený steak, ale i pravou italskou pizzu, domácí chléb s křupavou kůrkou a spoustu dalších vynikajících pochoutek. Tradiční pečení v peci za zvuků praskajícího ohně vás chytne za srdce.Ať už toužíte po romantických večerech, luxusních gastronomických zážitcích či idylických rodinných obědech, zahradní pec Amphora vám to dopřeje.

Krásně propečené, přesto zdravé

Jídlo z našich zahradních pecí se nepřepaluje jako na grilu. Je připravované pouze účinkem horkého vzduchu, který se akumuluje a poté sálá uvnitř těla pece. Díky tomu připravíte nejen zdravé chutné pokrmy, ale navíc pec rozpálíte s minimem dřeva. Naše zahradní pec skvěle udržuje teplo, takže v ní můžete péct celý den či noc bez častého přikládání.

Každý kus je originál

Pece jsou výsledkem dlouhého vývoje, testování a zkušeností firmy LAC, která se už přes 20 let věnuje výrobě pecí a žárobetonu. Za zlomek ceny vám tady nabízíme výrobek z materiálu, který používají přední evropské společnosti působící v různých odvětvích průmyslu. Výrobek, kterému se jen těžko mohou vyrovnat zahradní krby a pizza pece postavené svépomocí anebo sériově vyráběné polotovary. Naše zahradní pece jsou dokonce i ručně glazované, takže každá má jedinečnou barevnou strukturu i odstín.

Čerstvý chleba či křupavá kachna ze zahradní pece i v zimě? Proč ne!

Díky unikátní kvalitě materiálu odolají naše zahradní pece i mechanickému namáhání a velkým teplotním změnám. Na rozdíl od konkurenčních výrobků je nezaskočí ani mráz. Bez obav z poškození pece si můžete upéct čerstvý pecen chleba anebo šťavnatý steak s jedinečným nádechem vůně dřeva i v zimních měsících. To jsme vám schopní nabídnout jen my.

A stejně tak 4letou záruku.

Základní stavebnici postavíte za 15 minut. Díky systému zámků do sebe díly žárobetonu lehce zapadnou bez nutnosti použití spojovacích materiálů. Pec je určena k obestavbě.

Možnost dodání i s glazovaným čelním portálem v hnědé barvě v ceně.

Varianta obsahuje

  • Segmenty žárobetonových tvarovek (11 ks)
  • Kovová dvířka s regulací

TECHNICKÉ PARAMETRY:

šířka             700mm

výška            428mm

hloubka        1130mm

hmotnost      213kg

Nákres s rozměry: http://amphora-lac.com/zahradni-pece/file/rozmery-basic.pdf

Vnitřní prostor pece: http://www.amphora-lac.com/zahradni-pece/file/rozmery-vnitrni-prostor.pdf

Doplňkové parametry

Kategorie: Pece na pizzu
Záruka: 4 roky
Hmotnost: 213 kg