Individuální přístup - Konzultace a posouzení vybraného topidla pro váš interiér ZDARMA.

OFYR Kamado Table PRO Black

Kód: 2870/TAB 2870/TAB2 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Ofyr
85 790 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

OFYR Kamado Table PRO Black

Rozšiřte svou venkovní kuchyni OFYR o stůl OFYR Kamado Table PRO Black ke grilu Kamado. Tento stůl funguje jako pevný základ vašeho grilu, lze jej snadno přemístit a je na něm dokonce i prostor na přípravu ingrediencí. Další skladovací prostor se hodí k ukládání příslušenství. Gril Kamado je ideální pro pomalé vaření masa. Grily Kamado zadržují teplo a kouř uvnitř, což má neuvěřitelný vliv na chuť. Až bude maso připravené, můžete svůj pokrm nakonec ogrilovat na OFYR – po pomalém vaření to chce trochu show. Týkové dřevo je přírodní a odolný produkt a pokud jej nebudete zrovna dlouho používat, je lepší jej skladovat v uzavřených prostorách. Tento stůl se hodí k produktům Kamado Joe 457 nebo velkému Big Green Egg.

Pamatujte prosím, že produkty Kamado Joe a Big Green Egg nejsou součástí tohoto produktu.

Barva: na výběr kortenová rez nebo černá

V nabídce zvolte, pro který typ grilu budete stůl využívat (KJ - Kamado Joe - červený gril, BGE - Big Green egg - zelený gril)

Venkovní ohniště OFYR se vyznačuje především velkou ocelovou plotnou. Ta se ohněm rozpálí a vy můžete začít čarovat s vašimi pokrmy a užít si zcela netradiční a přitom velmi efektivní grilování kolem kulatého grilu společně se svými blízkými. Ohniště OFYR díky ohni plápolajícímu v jeho středu krásně hřeje, takže najde využití během celé sezóny. S OFYREM jde skutečně o mimořádný společenský způsob venkovního vaření a grilování. 

 

 

Připravte se na netradiční zážitek doslova během několika minut. Stačí zapálit oheň a zábava může začít. Péct, grilovat, opékat, ohřívat, smažit, vařit... je pouze na vaší fantazii, do jakého způsobu přípravy pokrmů se s Ofyrem pustíte. Maso, zelenina, pečivo, sladké pokrmy... To vše můžete nachystat na velkém ocelovém plátu, který vám dovolí chystat několik pokrmů zároveň. Pro své přátele nachystáte během pár minut několika chodovou večeři včetně přílohy a dezertu. 

 

 

S OFYREM vytvoříte originální a přesto velmi tradiční venkovní prostor, neboť kolem ohně se lidé rádi shromažďovali od nepaměti. A pokud toto setkání doplníte voňavou přípravou pokrmů, na kterých si během pár minut pochutnáte, zážitek bude dokonalý!

A navíc! OFYR je kruhový, takže si už nemusíte dělat starosti se zasedacím pořádkem. :-)

 

 

Široká řada příslušenství vám zjednoduší vaření, uspořádání prostoru vaší venkovní kuchyně i skladování dřeva. Takže spoustu krásných zážitků a dobrou chuť!!!