Individuální přístup - Konzultace a posouzení vybraného topidla pro váš interiér ZDARMA.

OFYR - BUTCHER BLOCK STORAGE 45-90-88

Kód: 1326/TEA 1326/TMA Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Ofyr
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
BBS 45 90 88
34 590 Kč 43 990 Kč od 34 590 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pracovní blok z kortenové nebo černé oceli s pracovní deskou z teakového dřeva nebo tmavě šedé keramiky a odkladnou plochou.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

základna                   45x90x78 cm
odkladná plocha       15x45x10 cm
pracovní deska         45x90x10x cm
hmotnost                   74,6 kgVenkovní ohniště OFYR se vyznačuje především velkou ocelovou plotnou. Ta se ohněm rozpálí a vy můžete začít čarovat s vašimi pokrmy a užít si zcela netradiční a přitom velmi efektivní grilování kolem kulatého grilu společně se svými blízkými. Ohniště OFYR díky ohni plápolajícímu v jeho středu krásně hřeje, takže najde využití během celé sezóny. S OFYREM jde skutečně o mimořádný společenský způsob venkovního vaření a grilování. 

 

 

Připravte se na netradiční zážitek doslova během několika minut. Stačí zapálit oheň a zábava může začít. Péct, grilovat, opékat, ohřívat, smažit, vařit... je pouze na vaší fantazii, do jakého způsobu přípravy pokrmů se s Ofyrem pustíte. Maso, zelenina, pečivo, sladké pokrmy... To vše můžete nachystat na velkém ocelovém plátu, který vám dovolí chystat několik pokrmů zároveň. Pro své přátele nachystáte během pár minut několika chodovou večeři včetně přílohy a dezertu. 

 

 

S OFYREM vytvoříte originální a přesto velmi tradiční venkovní prostor, neboť kolem ohně se lidé rádi shromažďovali od nepaměti. A pokud toto setkání doplníte voňavou přípravou pokrmů, na kterých si během pár minut pochutnáte, zážitek bude dokonalý!

A navíc! OFYR je kruhový, takže si už nemusíte dělat starosti se zasedacím pořádkem. :-)

 

 

Široká řada příslušenství vám zjednoduší vaření, uspořádání prostoru vaší venkovní kuchyně i skladování dřeva. Takže spoustu krásných zážitků a dobrou chuť!!!