Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Jotul F 602 - krbová kamna černý lak

Neohodnoceno
 
Dostupnost Na dotaz
24 390 Kč
Na splátky již od 809 Kč
   
Kód produktu 936
Značka Jotul
Kategorie Jotul
 

Jøtul F 602 patří k nesmrtelným klasikům Jøtulu a už dlouho se drží na absolutní špičce prodeje. Design těchto kamen byl vytvořen koncem 30. let 20. století v architektonickém studiu Blakstad og Munthe-Kaas a vyzdoben sochařem Ørnulfem Bastem. Od té doby model prošel řadou technologických úprav a vylepšení až do dnešní podoby s moderním čistým spalováním.

Jøtul F 602 CB jsou praktická kamna na dřevo s výraznou osobností a charakterem. Snadno se instalují, jsou vysoce účinná, a navíc obsahují praktickou plotýnku na vaření. Na svých malých nožkách stojí po mnoho generací v domech a bytech po celém světě a jsou projektována tak, aby dobře sloužila ještě mnoha dalším generacím. Jsou k dostání v černém laku a bezúdržbovém smaltu. Žádný div, že jsou to zároveň nejčastěji kopírovaná kamna na světě…

Jøtul zavádí od 1. 9. 2016 bezplatnou prodlouženou záruku na vnější litinový plášť v délce 25let! Podmínkou získání této záruky je registrace a potvrzení od autorizovaného prodejce. Registraci je nutno provést do 3 měsíců od data nákupu. Ostatní podmínky záruky zůstávají v platnosti dle Záručního listu.

TECHNICKÉ Parametry:

Jmenovitý výkon 5,5 kW
Vytápěcí schopnost 192 m3
Průměr kouřovodu 125 mm
Výška 640 mm
Šířka 320 mm
Hloubka 490 mm
Hmotnost 78 kg
Zadní vývod (od země do středu zadního kouřovodu) ano mm
Horní vývod ano
Dřevo, dřevěné brikety ano
Hnědé uhlí ne
Maximální délka polen 40 cm
Účinnost spalování 71 %
Doplněk kamen Varná plotna
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.