Individuální přístup - Konzultace a posouzení vybraného topidla pro váš interiér ZDARMA.

Jotul F 3 - krbová kamna smalt slonová kost

Kód: 972
1 hodnocení
Značka: Jotul
ZDARMAZDARMA
800x600 main photo tn zoom obrazek 74
44 990 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamna Jøtul F 3 jsou již dlouho jedny z nejprodávanějších a nejoblíbenějších pro svůj horizontální formát a prostorné topeniště, do kterého se vejdou i větší polena. To vše je zabalené v nadčasovém klasickém designu, který lze kombinovat s nejrůznějšími styly zařízení interiéru. Prosklená dvířka umožňují ničím nerušený pohled na hořící oheň a kamna se díky popelníku se samostatnými dvířky snadno čistí. Límec efektivně zabraňuje vypadávání uhlíků a jisker z topeniště.

Tato kompaktní kamna na dřevo se výborně hodí k topení na nízký výkon, ale zároveň jsou natolik výhřevná, aby zvládla dodávat dostatek tepla i během těch nejtužších mrazů. Jøtul F 3 se vyrábí v lakované i smaltované povrchové úpravě. Smaltovaný povrch je bezúdržbový, snadno se čistí a vypadá skvěle i po dlouholetém používání.

Jøtul zavádí od 1. 9. 2016 bezplatnou prodlouženou záruku na vnější litinový plášť v délce 25let! Podmínkou získání této záruky je registrace a potvrzení od autorizovaného prodejce. Registraci je nutno provést do 3 měsíců od data nákupu. Ostatní podmínky záruky zůstávají v platnosti dle Záručního listu. Dokument ke stažení zde.

 

TECHNICKÉ Parametry:

Jmenovitý výkon 6 kW
Vytápěcí schopnost 216 m3
Průměr kouřovodu 150 mm
Výška 707 mm
Šířka 577 mm
Hloubka 484 mm
Hmotnost 124 kg
Zadní vývod (od země do středu zadního kouřovodu) ano mm
Horní vývod ano
Dřevo, dřevěné brikety ano
Hnědé uhlí ne
Maximální délka polen 46 cm
Účinnost spalování 78 %