Individuální přístup - Konzultace a posouzení vybraného topidla pro váš interiér ZDARMA.

Litinová plotna

Kód: 3316/BIG 3316/LIT 3316/LIT2 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Big Green Egg
1 818 Kč 1 818 Kč 2 370 Kč od 1 818 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

I vám občas mezi rošt Big Green Egg spadnou nějaké suroviny? Tak to se vám do sbírky bude určitě hodit plotna. Na této litinové plotně (Cast Iron Plancha Griddle) ugrilujete na žebrované straně menší jídla a na hladké straně můžete připravit palačinky nebo volská oka.

Chcete maso zprudka orestovat, aby si uchovalo všechnu lahodnou šťávu? Potom je plotna Cast Iron Plancha Griddle dokonalou pomůckou při vaření pod širým nebem. Kromě toho je ideální i na přípravu mořského vlka pečeného s kůží nebo pstruha v bylinkové krustě. Případně pro restování zeleniny či opékání slaniny. Na této plotně totiž vše připravíte rychle, jednoduše a až navýkově chutně. Plotna Cast Iron Plancha Griddle má průměr 35 cm.

Novinka v naší kolekci: plotna (Cast Iron Plancha Griddle – small) vyvinutá speciálně jako doplněk k Big Green Egg MiniMax. Na žebrované straně ugrilujete jemné suroviny jako jsou například rybí filety v bylinkové krustě. Druhá strana je hladká a dokonale se hodí na přípravu palačinek či volských ok. Máte litinovou pánev nebo o ní uvažujete? Potom můžete plotnu k modelu MiniMax používat i jako poklici při pečení, dušení nebo vaření v pánvi. Průměr této malé pánve je 26cm.